O nas

Intertoll Construction Sp. z oo (ITC) z siedzibą w Gdańsku powstała w 2005 roku jako spółka zależna Intertoll Europe Zrt. W latach 2005-2011 zadaniem ITC było koordynowanie i nadzorowanie prac projektowych i budowlanych Autostrady Koncesyjnej A1 Gdańsk – Toruń, dla takich obiektów jak Obwody Utrzymania Dróg (OUA), Stacje Poboru Opłat (SPO), Punkty Poboru Opłat (PPO), w zakresie Sprzętu i Systemów Poboru Opłat (TCE), Urządzeń i Systemów Zarządzania Autostradami (MME) oraz w obszarze obiektów drogowych i inżynierskich w celu optymalizacji długoterminowych kosztów utrzymania i eksploatacji ponoszonych przez Operatora autostrady.

W 2015 i 2021, 2022 ITC było / jest odpowiedzialne za projekty rozbudowy Placów i Stacji Poboru Opłat, które obejmowały m.in. prace projektowe, budowlane i nadzorcze. Od 2011 roku ITC świadczy kompleksowe usługi utrzymania dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKIA) na kilku odcinkach autostrad i dróg ekspresowych.

W latach 2018-2021 ITC świadczyła usługi Manualnego Poboru Opłat oraz Utrzymania Urządzeń Manualnego Systemu Poboru Opłat dla Generalnego Inspektoratu Transportu Drogowego (GITD) oraz dla Ministerstwa Finansów - Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).

W 2019 roku Intertoll Construction stworzyła i rozwinęła zespół robót drogowych, który specjalizuje się między innymi w: naprawach uszkodzonych barier ochronnych, montażu nowych barier drogowych, oznakowaniu poziomym dróg, naprawie spękań nawierzchni, montażu i wymianie dylatacji w nawierzchniach betonowych, zabezpieczaniu prac na drogach (organizacje ruchu), wybranych pracach remontowych obiektów inżynierskich.

Kontakt

INTERTOLL-EUROPE

Biuro Główne:

DEXAGON building
Fehérvári út 50-52.
H-1117 Budapest, Hungary

Telefon: +36 1 371 0762
Fax: +36 1 215 6165
E-mail:

©2024 Intertoll Construction
Polityka Prywatnosci
magnifiercross